6 Komentarze

Dodaj Komentarz
 1. Jak to zmienić?Zmienić burmistrza, który współdecyduje o ilościach koszy dla miasta, bo jest członkiem związku międzygminnego.Jeśli nie dba o miasto, to jest do zmiany.Proste i logiczne.

 2. To bardzo ciekawy temat, który poruszyła Magdalena. Myślę, że zmiana burmistrza za brak dwóch koszy na śmieci, to dość rygorystyczny ruch, ale może się zastanowić nad przestawieniem tego problemu burmistrzowi. może dziennikarze multimedialnywielen.pl poszliby dalej tym tropem i zawitali do urzędu. Warto zadawać pytania, tym bardziej, że jak widać, problem dość mocno Państwa poruszył. Brawo dla Magdaleny za podjęcie tej inicjatywy i oby tak dalej.

 3. Witam
  Przepraszam,że zmienię temat trochę wykorzystując to,że trafiłem na tę stronkę … jeszcze nie wiem gdzie można podejśc z takim problemem..
  Mianowicie chodzi o tzw “plac zabaw” przy “starej noteci”.. Poszedłem tam kilka dni temu z małym dzieckiem i doznałem szoku: wszędzie dosłownie przy każdej huśtawce,karuzeli,ławce,zjeżdżalni leżą szkła! mnóstwo szkła, petów i smieci… czy to piją i śmiecą małe dzieci?? oczywiście NIE! mimo to ludzie odważnie idą z maluchami i bawią się z nimi…
  Czy jest w naszym mieście osoba odpowiedzialna za stan placów zabaw? i jeśli jest takowa,to czy jest tak strasznie zajęta,że placu znajdującego się pod samym urzędem nie zauważa?
  Może czas wykonać ogrodzenie jak należy,aby ograniczyć picie alkoholu na terenie placu zabaw DLA DZIECI i pilnować porządku?
  Proszę o pomoc w dotarciu do właściwej osoby, albo chociaż do informacji – może my obywatele/rodzice itp mamy sami pilnować tam porządku?? posprzątać – siłą wyrzucać pijących itp ?? eh…
  dzięki i pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Multimedialny Wieleń © 2014 By Jaro