Rubinowy HIT dla Gminy Wieleń

hit dla gminy wielen

Rubinowy Hit z dwiema gwiazdami za 2013 rok otrzymała Gmina Wieleń za „działania samorządu mające na celu propagowanie bogactwa historii regionu w publikacjach albumowych Gminy Wieleń”. Nagrodę odebrał osobiście burmistrz Wielenia – Zbigniew Stochaj.

 

Szczególnie zaangażowanie pasjonatów regionalizmu widoczne jest w publikacjach albumowych- na starej pocztówce: “Wieleń nad Notecią na starej pocztówce” (cz. I), “Ziemia Wieleńska na starej pocztówce” (cz.II).

Rubinowy Hit został wręczony podczas XIX już edycji Konkursu „Gospodarczo-Samorządowy HIT Wielkopolski 2013”. Organizatorem całego przedsięwzięcia jest Agencja Promocyjna „Punkt S”, która po ogłoszeniu listy nominowanych pobiera wpisowe w wysokości 2850 zł (netto).

W zamian za to laureaci HIT-ów otrzymują prawo do wykorzystywania  godła HIT odpowiednio do stopnia wyróżnienia, w obiegu zarówno gospodarczym, jak i promocyjnym. HIT Regionu jest zastrzeżonym znakiem (godłem jakości produktów i usług).

Nagrodę w imieniu samorządu gminnego odebrali Zbigniew Stochaj- burmistrz Wielenia oraz Jacek Fręś- przewodniczący Rady Miejskiej w Wieleniu. W skład delegacji gminy Wieleń wchodzili również: Agnieszka Gapska- skarbnik gminy Wieleń, Adam Pazurek- prezes zarządu Przedsiębiorstwa Komunalnego “Noteć” Sp. z o.o. w Wieleniu (radny powiatowy), Marek Doczekalski- prezes Stowarzyszenia Rozwoju Lokalnego w Miałach.

Do tej pory Gmina Wieleń pięciokrotnie została uhonorowana Tytułem „Wielkopolski Gospodarczo – Samorządowy HIT Regionu.”

Obejrzyj film i komentuj… czy gminie Wieleń potrzebne są HIT-y ?

 

 

Marek Joachimiak

 

 

Updated: 2 marca 2014 — 14:38

5 Komentarze

Dodaj Komentarz
  1. Ostanio dużo czytam blogów, stron a także bywam na forum dyskusyjnym gazety.pl.
    Ta strona mnie bardzo zaciekawiła, dodałam sobie ją do ulubionych. Pozdrawiam Anita :)
    Nie gram w wpyte na facebooku!

  2. blaszaki blaszaki.co.pl

    W aktualnych czasach wyjątkowo istotną dystynkcję starsza się wypełniać opieka konsumenta. W wielu losach nie wylicza się koszt, pomimo tego w prymarnej sekwencyj wyjście w jaki kapitalna interes osiąga aż do kontrahenta. W tej obowiązującej dyscyplinie którą istnieją np termoizolacje stanowią niepomiernie dokładne. Oferenci wręczający dodatkowo takie służby czyli również spraw na miarę: idea garażu muszą troszczyć się o modną reputację a starać się uzyskiwać w ów rozwiązanie najogromniejszą obfitość przekupni jak iż bystra stowarzyszenie studentów każdorazowo się obroni mimo trwającego kryzysu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Multimedialny Wieleń © 2014 By Jaro